Ювілейна сесія професорсько-викладацького складу з нагоди 125-річчя КПІ ім. Ігоря Сікорського

Новини кафедри

 • Результати Загальноуніверситетської студентської олімпіади  з дисципліни «Хімія», присвяченої 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського

 • Результати дистанційного туру відкритої університетської олімпіади з хімії, присвяченої 125-річчю КПІ ім. Ігоря Сікорського

   

 • Запрошуємо на День відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського «КПІАбітFest» 08 квітня!

 • Хіміко-технологічний факультет КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує на День відкритих дверей!

 • Оновленій КПІстіні бути 2023

  Оновленій КПІстіні бути!

 • Подяки за особисту участь в організації та проведенні V Всеукраїнського турніру юних хіміків імені В.В. Скопенка

   Співробітники кафедри загальної та неорганічної хімії отримали подяки за особисту участь в організації та проведенні V Всеукраїнського турніру юних хіміків імені В.В. Скопенка.

Кафедра загальної та неорганічної хімії (КЗНХ) - одна з найстаріших кафедр Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", була створена разом із заснуванням університету у 1898 році. Протягом існування кафедри на ній працювали такі видатні вчені як Л.В. Писаржевський, В.О. Плотніков, В.О. Ізбеков, В.В. Удовенко, О.М. Степаненко.

КЗНХ забезпечує підготовку студентів з дисциплін  “Хімія”,”Загальна хімія”, “Загальна та неорганічна хімія” “Хімія та електрорадіоматеріали” “Властивості  хімічних елементів та їх сполук” на переважній більшості факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Навчальний процес здійснюється силами 1 професор, 7 доцентів, 4 старших викладачів та 2 асистентів.

Наукові інтереси кафедри лежать в галузі теоретичних та прикладних досліджень комплексних сполук d-елементів, синтезу та вивчення властивостей наноструктурних матеріалів, розробки матеріалів для покращення систем зберігання енергії (Li-іонних акумуляторів) та ін.

 

Новини КПІ ім. Ігоря Сікорського